Inter Auto Technika
E-Biuletyn
Komunikaty i aktualności prosto do Twojej skrzynki:


szczegóły
Przeczytaj
Partnerzy
Nussbaum
Fuchs Hydraulik
Kirsten
Flaco
AHS Prueftechnik
Norfi
Stierius
Sun Diagnostics
Spin s.r.l.
Three In One Enterprises
Inni dostawcy
SERWIS
Inne strony
 • Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej

 • Redakcja: Laudan

  Szukamy kandydatów:

  STANOWISKO PRACY: Ekspert serwisu, inżynier ds. wdrażania produktów i technologii.

  Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie nadzoru i prac mających na celu dostosowywanie na bieżąco produktów w ofercie do obecnych wymagań i  prognozowanych zmian w przepisach krajowych i europejskich. Dotyczy to poziomu technicznego urządzeń oraz wymagań formalnych:  dokumentacja techniczna, certyfikaty, deklaracje zgodności itp. Współpraca bezpośrednia z producentami i dostawcami urządzeń w zakresie koniecznych do realizacji powyższego celu. Wprowadzenie wymaganych przepisami zmian i korekt w dokumentacji istniejącej oraz przygotowanie dokumentacji w języku polskim na produkty nowe, wprowadzone do oferty IAT.

  2. Prowadzenie nadzoru oraz działań praktycznych w celu umieszczania na stronie www.inter-auto-technika.com.pl informacji bieżących dotyczących działalności IAT, w sposób mający wpływ na pozycjonowanie "strony" w poszczególnych grupach produktów, współpracując w tym obszarze z Panią Moniką Bartnicką.  Wszystkie propozycje istotnych zmian należy konsultować z Zarządem Spółki.

  3. Udział w szkoleniach organizowanych przez producentów urządzeń dotyczących działania, obsługi i serwisu nowych produktów wprowadzanych na rynek, a w przypadku  konieczności produktów będących juz w ofercie IAT.

  4. Prowadzenie szkoleń dla klientów w zakresie obsługi i konserwacji urządzeń będących w ofercie IAT.

  5. Czynny udział w pracach serwisu (wykonywanie przeglądów technicznych, kalibracji i napraw urządzeń samodzielnie lub w grupie z innymi współpracownikami IAT) oraz wspieranie wiedzą i doświadczeniem pracowników serwisu IAT.

  6. W razie potrzeby czynny udział i wspieranie wiedzą i doświadczeniem pracowników serwisu IAT i współpracowników w montażu, uruchomianiu urządzeń i przeprowadzaniu szkoleń w zakresie obsługi.

  7. Wsperanie sprzedawców oraz przedstawicieli handlowych w zakresie wiedzy technicznej dotyczącej działania, przeznaczenia, zastosowania, warunków i przygotowania miejsca do montażu urządzeń oferowanych przez IAT.

  8. Rozwiązywanie w porozumieniu z producentem i wykorzystaniem pracowników serwisu IAT problemów technicznych w przypadku nieprawidłowego działania urządzeń.

  Nasze wymagania:

  - ukończone studia techniczne inżynierskie lub magisterskie

  - znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  - obsługa programów do odczytywania plików CAD

  - prawo jazdy kategorii B

  - posiadanie wiedzy teoretycznej i praktycznej w zakresie: działania i przeznaczenia urządzeń diagnostycznych (linie diagnostyczne i kompletne wyposażenie Stacji Kontroli Pojazdów); systemy dystrybucji olejów przeznaczone do warsztatów samochodowych ( pompy oleju, przepływomierze, instalacja rurowa, systemy monitoringu, systemy odbioru zużytego oleju); systemy wyciagów spalin dla warsztatów samochodowych; instalacje pneumatyczne ( sprężarki, zestawy przygotowania powietrza, instalacja rurowa); podnośniki dla warsztatów prowadzących serwis samochodów ciężarowych oraz osobowych i dostawczych, podnośniki kanałowe, inne wyposażenie wymagane w warsztatach samochodowych ( prasy, urządzenia do tankowania AdBlue, urządzenia do geometrii kół itp.)

  - mile widziane: uprawnienia SEP do 1kW; uprawnienia UDT do konserwacji urządzeń dźwigowych w zakresie elektrycznym i mechanicznym; znajomość języka niemieckiego.

  Do wykonywania powierzonych zadań Pracodawca zapewnia samochód służbowy+telefon komórkowy oraz inne wymagane narzędzia.

  W sprawach wynagrodzenia oraz szczegółów dotyczących zatrudnienia prosimy o kontakt z Panem Adamem Zalewskim tel. 601802 671         lub 23 6552005

  ________________________________________________________________________________________

  Przedstawiciel handlowy

  Firma Inter-Auto-Technika poszukuje regionalnych przedstawicieli handlowych. Osoby zatrudnione na tym stanowisku powinny posiadać dobrą znajomość branży motoryzacyjnej. Do obowiązków będzie należało poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o dostarczenie CV i listu motywacyjnego na adres email: iat@inter-auto-technika.com.pl lub o kontakt z Prezesem firmy Panem Lucjanem Grzymałą - 601220902.
  Specjalista ds. wdrażania nowych produktów

  Firma Inter-Auto-Technika poszukuje specjalisty ds. wdrażania nowych produktów. Do obowiązków osoby zatrudnionej na wyżej wymienionym stanowisku należeć będzie m.in. opracowywanie wymaganej dokumentacji polskojęzycznej. Wymagania: wykształcenie wyższe techniczne, umiejętność czytania rysunku technicznego, bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego, obsługa komputera. Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o dostarczenie CV i listu motywacyjnego na adres email: iat@inter-auto-technika.com.pl lub o kontakt z Prezesem firmy Panem Lucjanem Grzymałą - 601220902.  dodaj stronę IAT do ulubionych
  Współpracujemy z:
  Inter-Auto-Technika jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej
  Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej
  The European Garage Equipment Association