Inter Auto Technika
E-Biuletyn
Komunikaty i aktualności prosto do Twojej skrzynki:


szczegóły
Przeczytaj
Partnerzy
Nussbaum
Fuchs Hydraulik
Kirsten
Flaco
AHS Prueftechnik
Norfi
Stierius
Sun Diagnostics
Spin s.r.l.
Three In One Enterprises
Inni dostawcy
SERWIS
Inne strony
 • Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej

 • Redakcja: Laudan

  2016

  2016-10-28
  Wydarzenia: Wymiana instalacji sprężonego powietrza i modernizacja instalacji olejowej w MAN TRUCK & BUS CENTER w Poznaniu i Czeladzi

  W październiku 2016r. Inter Auto Technika otrzymała z MAN POLSKA Sp. z  o.o. w wyniku wygranego przetargu zamówienie na wymianę instalacji sprężonego powietrza i modernizację instalacji olejowej w MAN TRUCK & BUS CENTER w Poznaniu i MAN TRUCK & BUS CENTER w Czeladzi.

  Zamówienie dotyczące MAN TRUCK & BUS CENTER Poznań: demontaż istniejącej instalacji sprężonego powietrza łącznie ze sprężarką i zespołami przygotowania powietrza, wykonanie nowej instalacji z dostawą i montażem zespołów przygotowania powietrza. W miejsce istniejącej sprężarki  zamontowano nowoczesną, energooszczędną sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej firmy ALUP. W zakresie modernizacji instalacji olejowej zwiększono ilość dystrybuowanych olejów. Przy rozbudowie instalacji zastosowano pompy do oleju i zwijadła niemieckiej firmy FLACO.

  Zamówienie dotyczące MAN TRUCK & BUS CENTER Czeladź: demontaż istniejącej instalacji sprężonego powietrza łącznie ze sprężarką i zespołami przygotowania powietrza, wykonanie nowej instalacji z dostawą i montażem zespołów przygotowania powietrza. W miejsce istniejącej sprężarki  zamontowaną nowoczesną, energooszczędną sprężarkę o zmiennej prędkości obrotowej firmy ALUP. Wymiana w całości instalacji rurowej na nową  wykonaną z rur precyzyjnych ocynkowanych łączoną złączami wysokociśnieniowymi z pierścieniem zacinającym. Wymiana istniejącego systemu monitoringu na nowy, spełniający oczekiwania zamawiającego.

  Prace zostały wykonane w okresie listopad-grudzień 2016 roku.

  Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w zakładce: REFERENCJE

  Do góry

  Archiwum >>>

  linki
  dodaj stronę IAT do ulubionych
  Współpracujemy z:
  Inter-Auto-Technika jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej
  Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej
  The European Garage Equipment Association