Inter Auto Technika
E-Biuletyn
Komunikaty i aktualności prosto do Twojej skrzynki:


szczegóły
Przeczytaj
Partnerzy
Nussbaum
Fuchs Hydraulik
Kirsten
Flaco
AHS Prueftechnik
Norfi
Stierius
Sun Diagnostics
Spin s.r.l.
Three In One Enterprises
Inni dostawcy
SERWIS
Inne strony
 • Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej

 • Redakcja: Laudan
  Szanowni Państwo
   
  Firma Inter-Auto-Technika istnieje na polskim rynku od 1990 roku. Od początku naszej działalności współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami produkującymi wyposażenie dla Stacji Kontroli Pojazdów, Autoryzowanych Stacji  Dealerskich oraz niezależnych warsztatów serwisowych, jak również produkujących platformy parkingowe. Nasza oferta to urządzenia produkowane przez firmy o światowej renomie i spełniające wszystkie wymogi odpowiadające dyrektywom obowiązującym w krajach Unii Europejskiej
  Działając na polskim rynku oferujemy to, co jest dla naszych Klientów najcenniejsze: kompleksowe wyposażenie każdego obiektu - od wykonania projektu, aż po montaż urządzeń.
   
  Oferujemy:
  ·         doradztwo techniczne i projekt technologiczny,
  ·         projekt architektoniczny i budowlany,
  ·         wyposażenie w urządzenia i ich montaż,
  ·         dobór odpowiednich platform parkingowych zgodnie z założeniami projektów architektonicznych 
  ·         szkolenie, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, legalizację urządzeń oraz ich przygotowanie do odbiorów przez UDT i TDT
  Jesteśmy zawsze otwarci na potrzeby naszych Klientów, oferujemy pełen pakiet usług w zakresie kompleksowego wyposażenia każdego ( nowego i modernizowanego ) obiektu: stacji obsługi, stacji kontroli pojazdów i każdego małego warsztatu samochodowego, jak również każdego zapotrzebowania na posadowienie odpowiednich platform parkingowych. Współpracując z bankiem BPH i PKO przygotowaliśmy także dogodne oferty kredytów inwestycyjnych oraz zakupu urządzeń w formie leasingu.
   

   
  Firma Inter-Auto-Technika to nie tylko urządzenia i sprzęt, to także i przede wszystkim ludzie. Pracownicy i przedstawiciele naszej Firmy są do Państwa dyspozycji, a początkiem kontaktów, trwających niekiedy wiele lat, są prezentacje urządzeń i szkolenia, prowadzone przez naszych specjalistów zarówno w siedzibie Firmy, jak i u każdego naszego Klienta.
  Utrzymujemy stały i bliski kontakt z naszymi Klientami, służąc naszą wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia. Prowadzimy doradztwo w zakresie projektu budowlanego, realizacji procesu inwestorskiego i doboru urządzeń. Sprawujemy stałą opiekę nad wszystkimi wyposażonymi przez nas FIRMAMI.
  Nieustannie dążymy do zwiększenia efektywności współpracy z naszymi Klientami; proponujemy więc Państwu ,,gorącą" linię telefoniczną, która pozwoli na jeszcze łatwiejszy kontakt z pracownikami naszej Firmy, szczególnie w zakresie pomocy technicznej : (23) 655 20 05 i tel. kom. 0 601 802 671.

   

  Oferujemy Państwu znacznie więcej niż urządzenia !
   
  Oferujemy systemy i oprogramowania komputerowe pozwalające na łączenie urządzeń i stanowisk diagnostycznych w sieć, zapewniające współpracę i wymianę informacji nawet w ogólnopolskiej sieci komputerowej. Nasze systemy i oprogramowania zapewniają:
  ·          automatyzację procesu diagnozowania pojazdu,
  ·          minimalizację czasu obsługi pojazdu,
  ·          serwisowanie urządzeń drogą komunikacji internetowej
  ·          ograniczenie do minimum "papierowej" dokumentacji,
  ·          najwyższe bezpieczeństwo informacji,
  ·          tworzenie własnego banku danych,
  ·          monitorowanie dystrybucji mediów eksploatacyjnych w warsztatach i serwisach samochodowych oraz projektowanie instalacji dla dystrybucji olejów wraz z monitoringiem dla przemysłu
  ·          dostosowanie do różnych platform systemowych.

   

  Inter-Auto-Technika to autoryzowany przedstawiciel takich firm jak Nussbaum,Nussbaum-Platformy Parkingowe, Fuchs,  Kirsten, Flaco, Stierius,Norfi,SPIN, Three in One Ent.,

   


  dodaj stronę IAT do ulubionych
  Współpracujemy z:
  Inter-Auto-Technika jest Członkiem Wspierającym Stowarzyszenia Techniki Motoryzacyjnej
  Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej
  The European Garage Equipment Association